Ķīnā ir veikta plaša lietderības un pietupienu izpēte. Ārsti aptaujāja daudzus cilvēkus, kas regulāri veica pietupienu, un noskaidroja virkni likumsakarību. Turklāt terapeitiskajam efektam ir simts pietupieni dienā.
Šāds skaitlis ir iegūts ar ilggadīgu novērojumu palīdzību. Pietupieni labvēlīgi ietekmē cilvēka formas: visi zina, kā patīk piemītot meitenes, kuras vēlas iegūt ideālus gurnus. Tā ir tā: pietupieni veido skaistu gurnu un ogu līniju.
Turklāt pietupieni pievelk vēdera muskuļus un muguras muskuļus, tāpēc tie ir parādīti strupceļā. Tā ir tikai mūsdienīgu biroja darbinieku biča, bet pietupieni atslābina mugurkaulu un mazliet iztaisnojas.
Arī ar pareizo elpošanu pietupieni uzlabo sirds un asinsvadu sistēmas darbību. Daži uztraucas par ceļgalu stāvokli. Tomēr, veicot korektu vingrinājumu, bez rāvējslēdzējiem un pārslodzēm, ceļgali neko nedarīs. Tas ir tikai šarnīrs. Tas ir jāsaskaņo ar treneri. Cilvēkiem, kuriem ir mugurkaula slimība, nav ieteicams piesēsties ar stieni vai citām kravām vai sākt ar minimālo svaru, iespējams, arī paliekot kopā ar viņu.
Ja ks-to nevar veikt simts pietupienu dienā, tad nav nelaime. Var sākt ar desmitiem reižu, tas vienalga būs noderīgi. Bet, ja cilvēks vēlas iegūt noturīgu atveseļošanās un apūdeņošanas efektu, tad jāliek mērķis simt pietupienu dienā. Var izdarīt vairākas pieejas, piemēram, 50 no rīta, 30 dienu un 20 vakarā. Tas ir neprincipiāli.
Avots: rttoday