Ķermeņa valodas pazīmes, kas liecina, ka jūs melojat

Krāpšanas māksla ir tas, ko daudzi cilvēki dara. Tas ir problemātiski tiem, kuri nonāk šādā situācijā, domājot, ka cits cilvēks vai cilvēki neslēpj no jums patiesību par to, ko jūs apspriežat.

Tas var būt vēl satraucošāks, ja šis cilvēks ir kolēģis, kurš melo caur zobiem par kaut ko, kas galu galā var radīt labumu viņiem darbā, nevis jums (tos vēl sauc par toksiskiem).

Ķermeņa valoda bieži vien ir svarīga, lai noteiktu, vai ku-to ir mele. Kad runa ir par šo tēmu, ir daudz citu ar ķermeņa valodu saistītām pazīmēm.

Slov-vietturi

Pieņemsim, ka kolēģis stāsta par vakances atklāšanu, par kuru viņš dzirdējis no personāla nodaļas. Jūs jautājat par detaļām, viņa atbilde piepildīta ar kaudzi “Mmm”, “patīk” un “Ee”. Šie pārsvarā bezjēdzīgie vārdi var norādīt uz vienu no divām lietām: viņš īsti nezina, par ko jūs runājat, vai arī viņš slikti izturas pret meliem par detaļām.

Ilga pauze

Ja kst zina patiesību par to, ko jūs apspriežat, viņš var atbildēt nekavējoties, ja vien nenotiek negaidīta šķaudīšanās vai klepus. Ja ks-to padarīs neparasti garu pauzi pēc tam, kad jūs viņam jautāsiet par to, kas ir saistīts ar jūsu diskusiju, tā var būt zīme, ka viņš jums melo.

Tie atkārtojas

Atkārtot vai atkārtot jau apspriestos vārdus vai frāzes – pazīme, ka ks-to jums melo. Ja cilvēks sastopas pastāvīgi, tad tas ir normāli, bet parasti stostīšanās un pārmērīga atkārtošanās nozīmē, ka sarunu biedrs cenšas saprast, ko teikt tālāk pēc tam, kad viņam jautāja par teiktā autentiskumu.

Avots: hr

Pievienot komentāru